logo www.LacnyReklamnyTextil.sk
reklamný textil

Lacné polokošele - polotričko

Prezentovať sa polokošeľou, alebo košeľou rozhodne nič nepokazíte. Vyberte si na e-shope reklamné polokošele s kapsičkou alebo bez kapsičky v niekoľkých farebných prevedeniach. V našej ponuke nájdete dámske a pánske polokošele vo veľkostiach S až XXXL. Polokošele ponúkame za príjemne nízke ceny, vďaka ktorým sú s obľubou používané ako doplnok k bežnému pracovnému oblečeniu.

Materiál polokošieľ

Polokošele sú vyrobené z bavlny a prímesou polyesteru. Práve podľa zloženia materiálov použitých pri výrobe, sa polokošele delia na tzv. hladké polokošele a pique. Hladké obsahujú 100% bavlny a ponúkame ich v gramážou 180 g/m2. Polokošele pique sú 200 g/m2 a vyrobené sú z 65% bavlny, 35% polyesteru. Tento rozdiel medzi hladkou a pique polokošeľou spoznáte okom i hmatom. Pique je hrubší, kdežto hladká polokošeľa je príjemnejšie na dotyk a jej povrch je podobný klasickému povrchu trička.

Potlač polokošieľ

Na pique i na hladké polokošele ide aplikovať logo potlačou aj výšivkou. V prípade výšivky odporúčame skôr materiál pique pre jeho väčšiu hrubosť a teda aj "nosnosť" vyšitého loga.

Potrebujete poradiť? Neváhajte sa na nás obrátiť!

www.LacnýReklamnýTextil.sk - Zaoberáme sa veľkoobchodným a maloobchodným predajom reklamného textilu.
V prípade záujmu o veľkoobchodnú spoluprácu nás neváhajte kontaktovať.

Copyright © 2013-2017 www.LacnýReklamnýTextil.sk | www.textil-velkoobchod.sk | www.WorkWear.sk
www.LacnéUteráky.sk | www.Lacné-Tričká.sk | www.BavlnenéTričká.sk | www.PanskeMikiny.sk | www.DamskeMikiny.sk